• Domek Gina z drewutnią 500 x 300

Domek drewniany Gina z drewutnią to idealne rozwiązanie zarówno na działkę jak i na ogród koło domu. Domek z balika 28 mm jest miejscem które świadczy o solidnym wykonaniu. Drewutnia dobudowana obok pomieści 3m przestrzenne drewna. Okna z podwójnymi okiennicami wpuszczę tyle światła ile chcemy.

Pokrycie dachu
Donica/-ce
6960.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 980
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 450
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 980

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek drewniany Gina z drewutnią.

Mając na działce palenisko albo w domu kominek warto zaopatrzyć się w drewutnię ale, co jeśli chcemy mieć miejsce na jeszcze inne rzeczy?

Domek Gina został wykonany z balików o grubości 28 mm i drewna świerkowego. Idealnie sprawdzi się na działce i w przydomowym ogrodzie. Pomieści rowery, taczki, kosiarki i co tylko zapragniesz a obok suszyć się będzie drewno kominkowe w dobudowenej drewutni z równie solidnych materiałów co domek. Okna z podwójnymi okiennicami zabezpieczą zawartość domku przed wścipskimi osobami a drzwi zamykane na klamkę i klucz dodatkowo nie wpuszczą ich do środka. Domek dostarczany jest wraz z instrukcją montażu dzięki czemu można samemu szybko i łatwo go złożyć na swojej posesji.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE 

 • Grubość deski w ścianie 28 mm
 • Rozmiar zewnętrzny 500 x300 cm
 • Okap dachu z przodu 70 cm, z lewej i prawej strony po 25 cm, z tyłu 15 cm
 • Powierzchnia dachu 14 m2
 • Wysokość ściany bocznej 205 cm
 • Wysokość w szczycie 245 cm
 • Kąt dachu 15o
 • Grubość deski podłogowej 28 mm
 • Grubość deski podbitkowej na dachu  19 mm
 • Impregnowane podwaliny 5x5 cm
 • Drzwi na klucz i klamkę. Skrzydło 900 x 1940 mm
 • 2 okna otwierane do wewnątrz 570x710mm z podwójnymi okiennicami
 • Waga paczki 1100 kg

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia