• Domek Cindy 445x400

Domek Cidy jest to domek stworzony z balika 28 mm. Drzwi i okna umiejscowione na froncie pozwalają na wiele opcji aranżacyjnych. Domek oparty na podłodze z deski o grubości 28mm i impregnowanych legarów 5 x 5 cm nie ugnie się nawet bo bardzo dużym ciężarem.

Pokrycie dachu
8620.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 574
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 574

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Cindy.

Domek świetnie sprawdzi się na działkowym ogrodzie jako miejsce gdzie chcemy zaprosić znajomych jak i trzymać dużo sprzętu ogrodowego. Wykonany z drewna świerkowego budulec jakim jest balik 28 mm prezentuje wyjątkowa trwałość domku. Pięknie rzeźbione detale jak deski wiatrowe, czy okna i drzwi nadają uroku całej konstrukcji. Powierzchnia 15,7 m2 da nam wiele możliwości do przechowania potrzebnych rzeczy na działce oraz wypoczynku. Podłoga z deski o grubości 28 mm oparta na legarach 5 x 5 cm nie da Ci się zapaść pod ziemię. Dodatkowo można zakupić okiennice na drzwi i okna które ochronią nasze szyby przed aktami wandalizmu podczas naszej nieobecności na działce. Domek jest nie impregnowany dlatego należy go jak najszybciej pomalować olejem do drewna lub impregnatem.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE 

 • grubość ściany: 28mm
 • rozmiar zewnętrzny: 445 x 400cm
 • rozmiar wewnętrzny: 419 x 374cm
 • powierzchnia wewnętrzna podłogi: 15,7m2
 • powierzchnia dachu: 26,25m2
 • wysokości ściany bocznej: 203cm
 • wysokości w szczycie: 264cm
 • kąt nachylenia dachu: 15 stopni
 • grubość deski podłogowej: 28mm
 • grubość dachu: 19mm
 • impregnowane podwaliny: 50 x 50mm
 • drzwi: 900 x 1965mm
 • okna: 2 x 865 x 1060mm
 • dach: 15o

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia