• Domek Christine 500 x 380

Domek Christine konstrukcja z bala 44 mm. Drewno świerkowe, suszone. Przeszklone podwójne drzwi wraz z wysokimi oknami rozświetlą wnętrze domku a opcjonanie dodane okiennice zabezpiecza przed nie powołanymi osobami.

Pokrycie dachu
10950.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 980
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 450
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 980

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Christine.

Domek na działkę jak i na ogród przy domu mieszkalnym. Świetnie prezentujący się front od razu ukazuje nam wnętrze tego domku dlatego będzie idealnym miejscem spotkań towarzyskich. Grubość bala 44 mm pokazuje nam solidną jakość wykonania. Rozmieszczenie okien i drzwi na frontowej ścianie pozwala nam zaaranżować wnętrze na wiele sposobów. Opcjonalne okiennice na okna i drzwi zabezpieczą naszą budowlę przed niepożądanymi gośćmi. Domek zbudowany jest z suszonego drewna świerkowego i wymaga impregnacji.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE 

 • grubość bala: 44mm
 • wymiar zewnętrzny: 500 x 380 cm
 • wymiar wewnętrzny: 471 x 351 cm
 • powierzchnia podłogi: 16,60 m2
 • powierzchnia dachu: 27,77 m2
 • wysokości ściany bocznej: 212 cm
 • wysokości w szczycie: 274 cm
 • kąt nachylenia dachu: 12o
 • grubość deski podłogowej: 28 mm
 • deska dachowa: 19 mm
 • daszek: 115 cm
 • impregnowane ciśnieniowo podwaliny: 80x80 mm
 • drzwi: 1600 x 1965 mm
 • Okna: 2 x 630 x 1845 mm

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia