• Akcje✅ KUP TERAZ ODBIERZ NA WIOSNĘ!

Planujesz montaż altanki, domku dla dziecka, wiaty garażowej? Nie chcesz jednak zaczynać montażu w chłodnym okresie, a nie masz gdzie składować elementów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


Zapewniamy, że kupując nasze produkty będziesz je mógł odebrać w dowolnym momencie, a my przechowamy je dla Ciebie nawet do 30 Kwietnia 2024 całkowicie ZA DARMO! 


GWARANCJA CENY!


Obecnie oferujemy możliwie najniższe ceny, jednak z nowym rokiem cena poszczególnych produktów może ulec zmianie. Gwarantujemy, że jeśli dokonasz zakupu produktu w obecnej cenie, nie ulegnie ona zmianie. 


BEZPIECZNY ZWROT!

Jeśli z jakiś przyczyn będziesz chciał zrezygnować z zakupu zapewniamy pełny zwrot środków oraz całkowity brak kosztów magazynowania!


JAKOŚĆ PRODUKTU!

Kupione przez Państwa towary będą magazynowane pod zadaszeniem, przez co będą chronione przed opadami deszczu/śniegu.

Jeśli otrzymany przez Państwa produkt będzie uszkodzony/zniszczony prosimy o zgłoszenie nam tego na adres mailowy reklamacje@woodandplay.pl

Prosimy również zawsze sprawdzać towar w obecności kuriera! ▶️ JAK ZAKUPIĆ PRODUKT Z PÓŹNIEJSZYM ODBIOREM?


W karcie danego produktu podczas składania zamówienia należy z bocznego panelu (po prawej stronie od zdjęcia) wybrać opcję "Tak" w polu "Odbiór na Wiosnę".
Dodatkowo w uwagach przy potwierdzaniu zamówienia należy wpisać szacunkowy termin odbioru towaru (konkretny dzień, tydzień lub miesiąc - np. Odbiór 12 Marca 2024, Odbiór 11 Tydzień 2024 lub po prostu Odbiór Marzec 2024 ) 

Pozycja pola Obiór na Wiosnę:▶️ DO KIEDY TOWAR BĘDZIE MAGAZYNOWANY?


W ramach akcji Odbiór na Wiosnę zapewniamy bezpłatne magazynowanie towaru przez okres zimowy. Okres ten kończy się z dniem 30 Kwietnia 2024, do tego czasu należy umówić się na odbiór lub dostawę zakupionego towaru. 

Jeśli z jakiś przyczyn nie będą mogli Państwo odebrać towaru do tego czasu prosimy o wcześniejszą informację drogą mailową na zamowienia@woodandplay.pl bądź telefoniczną na numer +48 510 956 767