• Drewex Sklep Gorzów

Funkcjonalne domki letniskowe, meble ogrodowe i wysokiej jakości materiał drzewny - to wszystko znaleźć można w sklepie stacjonarnym Drewex w Gorzowie Wielkopolskim. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które od podstaw urządzają ogród czy posesję, jak i do klientów, którzy chcą uzupełnić aranżację ogrodu o dodatkowe elementy architektury ogrodowej.

Zależy nam na tym, aby nasz sklep stacjonarny stanowił bazę inspiracji dla pasjonatów ogrodnictwa i nie tylko. Na bieżąco śledzimy trendy technologiczne w przemyśle drzewnym. Interesuje nas również kierunek rozwoju architektury ogrodowej. Dzięki temu uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty, które odpowiadają aktualnym potrzebom klientów.

Skorzystaj z pomocy specjalistów

Branżę drzewną znamy od podszewki i chętnie dzielimy się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem z naszymi klientami. Gorzowski sklep stacjonarny Drewex to miejsce, gdzie osoby zainteresowane architekturą ogrodową mogą uzyskać niezbędne informacje na temat oferowanych przez nas produktów. Nasz zespół zawsze służy radą.

Każdy ogródek działkowy i każdą przestrzeń przydomową da się optymalnie zagospodarować, bez względu na wymiary. Jakie produkty oraz rozwiązania aranżacyjne wybrać, aby cieszyć się funkcjonalnym i jednocześnie estetycznym ogrodem przez wiele lat? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

↑Dane kontaktowe

Drewex Sklep Gorzów

ul. Kasprzaka 13A (wjazd przez stację Shell)

66-400 Gorzów Wielkopolski

Zdzisław Senkowski - doradca klienta

 tel. 518 231 398