• Drewex Sklep Szczecin

W bogatej ofercie sklepu stacjonarnego Drewex w Szczecinie znaleźć można między innymi solidne domki letniskowe, wiaty, drewutnie, ogrodzenia oraz ozdobne altanki. Wygodne meble ogrodowe i akcesoria dekoracyjne będą doskonałym dopełnieniem unikalnej aranżacji posesji lub ogrodu, bez względu na jego wielkość.

Ogród to przede wszystkim miejsce wypoczynku, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć huśtawek ogrodowych, hamaków oraz oryginalnych domków zabaw dla dzieci. Wszystkie produkty charakteryzują się niezwykłą estetyką, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu służą naszym klientom przez wiele lat.

Skorzystaj z pomocy specjalistów

Działamy na rynku od 1991 r. i kompleksowo wyposażyliśmy niejeden ogród czy posesję. Dzięki ugruntowanej wiedzy z zakresu architektury ogrodowej oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży drzewnej na bieżąco odpowiadamy na potrzeby klientów. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą z osobami, które szukają optymalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Prosty domek z balika, a może większy z tarasem? Nasz zespół specjalistów zawsze służy radą. Szczegółowa prezentacja znacznie ułatwia wybór odpowiedniego produktu. Zarówno klientów sklepu stacjonarnego Drewex w Szczecinie, jak i sklepu internetowego zachęcamy do korzystania z pomocy naszych ekspertów na każdym etapie zamówienia.

 

Dane kontaktowe

Drewex Sklep Szczecin

ul. Floriana Krygiera 1 (dawniej Autostrada Poznańska)

71-001 Szczecin

tel. 91 489 40 65