• Zestaw Biesiadny

Zestaw mebli ogrodowych: Stół o wymiarach 140cm x 80cm x 78cm Ławka o wymiarach 140cm x 40cm x 88cm 2 Krzesła o wymiarach 50cm x 40cm x 88 cm każde Całość impregnowana ciśnieniowo Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie

1122.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 285
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 179
Kurier cała Polska 285

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Zestaw mebli ogrodowych

Meble wchodzące w skład zestawu zostały wytworzone z najwyższej jakości drewna gwarantując ich najwyższą jakość i wieloletnie użytkowanie. Dzięki wysokiej jakości wykonania, oraz stylowemu wzornictwu, zestaw doskonale prezentuje się na restauracyjnych tarasach i w kawiarnianych ogródkach.Możliwość samodzielnego zestawiania kompletu. Stół,ławka,krzesła są zapakowane w karton, przez co wygodniejsze i tańsze w transporcie. Instrukcja montażu i komplet potrzebnych śrub w każdej paczce.

 

W skład zestawu wchodzą:

 • Stół prostokątny (140 x 80 x 78)
 • Ławka (140 x 40 x 88)
 • 2 x Krzesło (50 x 40 x 88)

 

PDF DocumentInstrukcja montażu ławki

PDF DocumentInstrukcja montażu krzesła

PDF DocumentInstrukcja montażu stołu

 


 

 

Montaż:

 

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych śrub.
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 1h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym podłożem jest wylewka betonowa, kostka brukowa, podesty ogrodowe. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

 

W zestawie znajduje się:

 

 • Konstrukcja mebli w której skład wchodzą gotowe elementy nogi, oparcia, siedziska.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

 

Dostępne dodatki:

 

 • Podesty ogrodowe
 • Impregnat ochronny do drewna w różnych kolorach

 

 

 

 

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

 

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia