• Wiata z narzędziówką 600 x 300

Wiata z narzędziówką. Produkt dedykowany klientom którzy potrzebują miejsca na samochód oraz schowka na narzędzia lub mini warszatatu. Wykonana z deski sosnowej wiata osłoni nasz samochód przed śniegiem, deszczem. Dla majsterkowicza do dyspozycji są dwa dodatkowe pomieszczenia które można zaadaptować jakk schowek na narzędzia i domowy warsztat.

Pokrycie dachu
7500.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena dostawy 574
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 574

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Wiata z narzędziówką.

Produkt ten dedykujemy osobom które lubią spedzać czas majsterkując przy swoim samochodzie. Wiata z dwuspadowym dachem osłoni nasz samochód przed warunkami atmosferycznymi, a jego spad zapobiegnie gromadzeniu się śniegu. Pod tym samym dachem znajdują się dwa pomieszczenia które możemy wykorzystać w dowolny sposób, na przykład jako schowek na narzędzia i kącik majsterkowicza.

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

600 x 300

Wypust dachu

B/d

Wysokość

B/d

Wymiary wewnętrzne

B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

B/d

Powierzchnia użytkowa domku

B/d

Wymiar wejścia

B/d

Okna

Brak

Wymiary okien

Nie dotyczy

Grubość deski w ścianach

B/d

Podłoga w komplecie

B/d

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

B/d

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia