• Voldemort

Domek Voldemort to: Impregnowana ciśnieniowo konstrukcja Doskonały stosunek jakości do ceny Możliwość dostawienia zjeżdżalni oraz zamontwania atrakcyjnych akcesoriów do placów zabaw. Instrukcja montażu i komplet okuć

Zjeżdżalnia
Mocowanie do podłoża
Pokrycie dachu
1190.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 21 dni
Cena dostawy 199
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 199
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 259
Dostępność Duża dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek zabaw Voldemort

Wymarzony domek dla Twojego dziecka. Impregnowana ciśnieniowo (kolor oliwkowy) konstrukcja będzie służyć Twoim dzieciom długie lata. Domek na podwyższeniu daje możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów jak zjeżdżalnia 3m, ster, teleskop, lornetka, flaga pirata lub księżniczki, skrzynki na listy itp. Akcesoria dostępne w kategorii: Dla dzieci>akcesoria do placów zabaw.   Aby cieszyć się tak wspaniałą konstrukcją jeszcze bardziej, polecamy dobrać pokrycie dachu z gontu bitumicznego dostępnego 4 kolorach. 

Ważne: domek posiada 5 nóg o przekroju 9cm x 9cm. 

 

PDF DocumentInstrukcja montażu do pobrania.

 

Montaż:

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiasy, gwoździe).
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 5h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym fundamentem jest kotwa wbijana. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja domku w której skład wchodzą gotowe elementy tj. ściany, podłoga, dach, drzwi,okiennice.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

Dostępne dodatki:

 • Pokrycie dachowe typu gont
 • Impregnat ochronny do drewna w różnych kolorach
 • Gwoździe papowe
 • Kotwy wbijane

 Zobacz zakładkę "Produkty powiązane", aby dobrać gadżety dla swojego dziecka!

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo! 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

207 x 127 cm

Wypust dachu

12 cm

Wysokość

290 cm

Wymiary wewnętrzne

138 x 113 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

118 cm

Powierzchnia użytkowa domku

1,55m2

Taras

Tak

Wymiar wejścia

48 x 116 cm

Okna

1 Otwór okienny z okiennicami

Wymiary okien

60,5 x 48 cm

Grubość deski w ścianach

16 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

sosna

Impregnacja

Ciśnieniowa w kolorze zielono-oliwkowym

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Solidnie wykonany, fajnie że już ma pokrycie w cenie konstrukcji i jest zaimpregnowany
  Polecam każdemu kto nie chce wydać dużo pieniędzy na domek a chce dobry towar
  Damian P. (2018-02-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia