• Szklarnie ogrodowe

Brak produktów do wyświetlenia

Szklarnia przydomowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób kochających uprawę roślin. Stwarza ona optymalne warunki wzrostu dla wielu warzyw oraz bardziej wymagających odmian roślin. W związku z surowym i zmiennym klimatem naszego kraju warto wyposażyć się w szklarnie z lekkiego, lecz wytrzymałego materiału.

Firma Wood&Play oferuje wysokiej jakości szklarnie z poliwęglanu, które świetnie sprawdzą się w uprawie pomidorów i innych wrażliwych na trudne warunki roślin. Bez względu na doświadczenie w ogrodnictwie produkt ułatwi uprawę i pozyskiwanie oczekiwanych plonów. Lekka konstrukcja umożliwia przestawianie, co pozwala zachować zasadę zmianowania.

Szklarnie z poliwęglanu

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją przystępną cenę oraz solidną konstrukcję. Są one świetną alternatywą dla swoich szklanych poprzedniczek, jednak cechują się większą trwałością i wytrzymałością na urazy mechaniczne. Dzięki stosunkowo lekkiej konstrukcji, możliwe jest przemieszczanie szklarni na inne miejsce.

Dodatkowo szklarnie z poliwęglanu dobrze przepuszczają światło, które jest jednym z podstawowych czynników niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin. Wysoka estetyka wykonania sprawia, że mała szklarnia będzie stanowiła nowoczesną ozdobę ogrodu, która nada mu ciekawego charakteru i dobrze skomponuje się z wyposażeniem.

Wytrzymała konstrukcja

Nasze szklarnie ogrodowe posiadają lekką, aluminiową konstrukcję. Podstawa została natomiast wykonana z trwałej stali ocynkowanej. Poliwęglan charakteryzuje się również wysoką odpornością na uszkodzenia, wilgoć oraz niekorzystne warunki pogodowe. Każda szklarnia przydomowa posiada także świetlik dachowy, za pomocą którego można wpuścić do wnętrza nie tylko więcej światła, ale również świeżego powietrza.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot