• Stół piknikowy deska 30mm

Stół piknikowy to: Bardzo łatwy montaż Impregnowana ciśnieniowo konstrukcja z drewena sosnowego Wykonany z czterostronnie struganych desek o grubości 30mm Idealne miejsce na towarzyskie spotkania przy grillu

325.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena dostawy 99
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 99
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 133
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Stółpiknikowy

Planujesz duże przyjęcie? Przyda się: stół, krzesła, ławki... Wystarczy ten oto stół piknikowy. Nasz produkt wytrzyma nawet najbardziej "wypasionych" gości i ogromne porcje jedzenia dzięki grubej na 30mm desce czterostronnie struganej. Dla bezpieczeństwa stół piknikowy został zaimpregnowany ciśnieniowo dzieki czemu zachowa swoje właściwości na wiele, wiele, wiele... lat. Instrukcja montażu i komplet śrub sprawiają że złożenie ławki jest dziecinnie proste.

Montaż 

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, klucz fajkowy 13 i wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych śrub.
 • Czas składania dla jednej osoby to 1h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym podłożem jest wylewka betonowa, kostka brukowa, podest ogrodowy. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

 

W zestawie znajduje się: 

 • Konstrukcja stołu z ławkami.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

 

Dostępne dodatki:

 • Impregnat ochronny do drewna
 • Podesty ogrodowe

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem? 

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Kupiłem kilka sztuk do swojego baru na lato zeszłego roku, za taką cenne i solidne wykonanie gorąco Polecam!
  RYSZARD (2018-02-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Mam ten stolik już ponad 1,5 roku na podwórku po pomalowaniu idealnie się sprawdza na grilla w letni weekend
  Damian P. (2017-09-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia