• Modern Ania impregnacja szara 300x300

Modern Ania. Altana z ażruwymi ściankami, oparta na słupach 9x9, wykonana z drewna świerkowego impregnowanego w komorach ciśnieniowych. Altana jest w kolorze siwym.

Mocowanie do podłoża
Pokrycie dachu
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
3840.00 -3% 3724.80
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 298
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 199
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 298
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Modern Ania 3x3

 Nowoczesny design, altana zaimpregnowana na siwo. Wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena rzadko chodzą ze sobą w parze, ale nie w tej altanie!!!

Miejsce pod którym, schronimy się przed palącym słońcem, lub chłodnym deszczem jest na wyciągnięcie ręki. Altanę skonstruowano z myślą o osobach które, lubią się wyróżniać i czuć powiew świeżości. Zastosowane w niej ażurowe elementy w kolorze siwym nawiazują do aktualnych trendów, słupy o przekroju 9x9 są wytrzymałe i stabilne. Dach oparty jest na szkielecie, łączonym na specjalnym, metalowym profilu i odeskowany. Całość impregnowana w specjalnych komorach ciśnieniowych, aby cieszyć się wysokiej klasy produktem.

Warto rozważyć zakup gontu, aby mieć jeszcze większe poczucie komfortu siedząc w altanie. Altanę mocuje się w zależności od podłoża, na wbijanych kotwach lub kotwach przykręcanych do betonu.

 

W zestawie znajduję się:

  • Konstrukcja altany
  • Okucia montażowe
  • Całość jest bezpiecznie zapakowana na palecie transportowej.

 Dostępne dodatki:

  • Gont bitumiczny jako pokrycie dachu.
  • Kotwy mocujące do podłoża.
  • Podłoga drewniana impregnowana ciśnieniowo

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

 

 

 

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

300 x 300 cm

Wypust dachu

27 cm

Wysokość

270 cm

Wymiary wewnętrzne

282 x 282 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

203 cm

Powierzchnia użytkowa domku

7,952 cm2

Wymiar wejścia

180 x 186 cm

Podłoga w komplecie

Nie

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Ciśnieniowa

Mocowanie do podłoża

Brak, dostepne w kalkulatorze dodatków

Dodatkowe informacje

Za dodatkową opłatą można dobrać gont, opierzenia, zabudowę z płotów

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia