• Michael 450x300 + Taras 450x225

Domek ogrodowy Michael. Konstrukcja modułowa wykonana z drewna sosnowego. Przestronny taras i pomieszczenie są jego atutami. Na zewnątrz domku zastosowano drewniane ozdoby które wpasują się w działkowy klimat.

Kolor impregnacji
Donica/-ce
Meble
10500.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 45 dni
Cena dostawy 450
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 450
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 980
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Michael.

Domek pięknie prezentuje się na działkowym ogródku. Spełnia funkcje zarówno rekreacyjne jak i może służyć jako ładny schowek na przybory ogrodnicze. Domek wykonano z drewnianych elementów modułowych, dzięki czemu nie jest trudny w samodzielnym montażu. Pięknie zdobiony taras o sporej powierzchni, zapewni relaks przy porannej kawie. W środku spokojnie pomieścimy kanapę, na której odpoczniemy w deszczowy dzień, a zapach drewna, będzie nas relaksować, jakbyśmy znajdowali się w lesie. Domek warto postawić na bloczkach betonowych lub wylanym fundamencie dzięki temu drewno będzie "oddychać" a my będziemy cieszyć się domkiem długi czas. Domek jest sprzedawany bez pokrycia dachowego dlatego w naszej ofercie znajda Państwo również gont bitumiczny w 4 kolorach i 2 rodzajach.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

4,5 x 5,25  m

Wypust dachu

B/d

Wysokość

2,7 m

Wymiary wewnętrzne

B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

200 cm

Powierzchnia użytkowa domku

B/d

Taras

Tak

Wymiary tarasu

B/d

Wymiar wejścia

100 x 186 cm

Okna

1 szt. z okiennicą, możliwość dokupienia większej ilości okien

Wymiary okien

59 x 72 cm

Grubość deski w ścianach

25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

B/d

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia