• Michael 300x300 + Taras 300x300

Domek ogrodowy Michael. Konstrukcja modułowa wykonana z drewna sosnowego. Przestronny taras i pomieszczenie są jego atutami. Na zewnątrz domku zastosowano drewniane ozdoby które wpasują się w działkowy klimat.

Pokrycie dachu
Kolor impregnacji
Donica/-ce
Meble
Dodatkowe Okno
7960.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 60 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Odbiór sklep Gorzów 0

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Michael.

Domek pięknie prezentuje się na działkowym ogródku. Spełnia funkcje zarówno rekreacyjne jak i może służyć jako ładny schowek na przybory ogrodnicze. Domek wykonano z drewnianych elementów modułowych, dzięki czemu nie jest trudny w samodzielnym montażu. Pięknie zdobiony taras o sporej powierzchni, zapewni relaks przy porannej kawie. W środku spokojnie pomieścimy kanapę, na której odpoczniemy w deszczowy dzień, a zapach drewna, będzie nas relaksować, jakbyśmy znajdowali się w lesie. Domek warto postawić na bloczkach betonowych lub wylanym fundamencie dzięki temu drewno będzie "oddychać" a my będziemy cieszyć się domkiem długi czas. Domek jest sprzedawany bez pokrycia dachowego dlatego w naszej ofercie znajda Państwo również gont bitumiczny w 4 kolorach i 2 rodzajach.

 


Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Formy Dostawy Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie zalaeżnie od odległości
Kurier cała Polska Transport do uzgodnienia

Opis techniczny

  • Domek wykonany z drewna sosnowego
  • Grubość desek 19mm jednokrotnie malowane drewnochronem 
  • Słupy nośne na tarasie 7,5 x7,5 cm
  • Wysokość słupów nośnych 2 m
  • Wysokość domku do kalenicy 2,70 m
  • Kąt dachu 23 stopni
  • Podłoga na legarach 5x5 cm
  • Rozmiar okna 59 x 72 cm ( W standardowym wyposażeniu jest jedno okno z szybą i okiennicą )
  • Drzwi o wym 100 x 184 cm zamykane na skobelek

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

 

Przyjdź, dotknij i zobacz!

Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego.

Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres 

szczecin@woodandplay.pl lub gorzow@woodandplay.pl

 


Nasze sklepy stacjonarne

Gorzów Wielkopolski   Szczecin

ul. Marcina Kasprzaka 13A (wjazd przez stację Shell)
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 510 956 767
email: gorzow@woodandplay.pl

tel. 519 075 195
tel. 510 957 016

ul. Floriana Krygiera 1 (dawniej Autostrada Poznańska 1)
71-001 Szczecin

tel. 572 657 833
email: szczecin@woodandplay.pl

tel. 797 682 911
tel. 532 706 435