• Huśtawka z drabinką i zjeżdżalnią II

Huśtawka z drabinką i zjeżdżalnią to: Prosta i stabilna konstrukcja Impregnacja zanużeniowa dzięki której huśtawka wygląda estetyczniej Komplet okuć i instrukcja w zestawie

Rodzaj siedziska 1
Rodzaj siedziska 2
1174.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena dostawy 208
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 149
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 208

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Huśtawka z drabinką i zjeżdżalnią

 

Chciałbyś zrobić dziecku frajdę? Czasami sam byś się odprężył leniwie kołysząc się? Huśtawka z drabinką zapewni obie te rzeczy. Dziecko może śmiało wspinać się po drabince, a Ty... w tym czasie kołysz się, na dokupionym bocianim gnieździe. Zakupienie plastikowego siedziska, lub bezpiecznego dla małych dzieci siedziska TRIX, sprawi że słysząc śmiech swoich pociech, nie będziesz się niczym martwić. Sam montaż huśtawki, będzie przygodą którą, będziesz chciał się podzielić ze znajomymi. 

 

Montaż:

  • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka lub klucz fajkowy 13 i 19.
  • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiesia).
  • Czas składania dla dwóch osób to tylko 1h.
  • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym fundamentem jest płytka chodnikowa, kostka brukowa, drewniany podest ogrodowy. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

W zestawie znajduje się:

  • Konstrukcja huśtawki w której skład wchodzą gotowe elementy tj. zawiesia, jedno siedzisko, nogi, zastrzały, górna belka.
  • Instrukcja montażu
  • Komplet śrub

Dostępne dodatki:

  • Impregnat ochronny do drewna w różnych kolorach
  • Podest ogrodowy

 

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

 Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Wymiary podłoża ogólne

295 x 184 cm

Wysokość

209 cm

Grubość ramy

9x9 cm

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

Zanurzeniowa w kolorze miodowym

Mocowanie do podłoża

Nie wymagane

Dodatkowe informacje

B/d

PDF DocumentInstrukcja montażu Huśtawki

PDF DocumentInstrukcja montażu dostawki

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia