• Hamak 355x128x104

Symbol: E9B7-327A1

Hamak z drewna klejonego w zestawie: -Nowoczesna konstrukcja -Płótno -Instrukcja -Komplet śrub

699.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 3 dni robocze
Cena przesyłki 276
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp. 208
Kurier cała Polska 276

Więcej informacji: 510 956 767

Nie ma to jak relaks w ogrodzie, po ciężkim tygodniu pracy, prawda? A czy jest coś przyjemniejszego, niż odpoczynek w hamaku z wysokogatunkowego klejonego drewna i patrzenie w niebo, popijając chłodny napój? Nowoczesny design oraz trwałe materiały wykorzystane w produkcji tego hamaka uprzyjemnią każdy relaks w ogrodzie, bądź na działce i wprawią w podziw sąsiadów na wiele, wiele, wiele lat. Dołączona instrukcja montażu i zestaw śrub sprawią, że już podczas skręcania będziesz czuć spokój.

Zestaw zawiera:

 • Nowoczesną konstrukcję z wysokogatunkowego klejonego drewna
 • Płótno gotowe do zawieszenia
 • Instrukcję montażu
 • Komplet śrub

PDF DocumentInstrukcja Montażu 

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Rewelacja!!
  Bardzo dobrze wykonany, bardzo duży bez porównania z samym płótnem przewieszonym pomiędzy drzewkami
  Cenna na początku trochę zbija z tropu ale jakościowo bije na głowę wszystkie podobne oferty które znalazłam na internecie
  Polecam!!
  Anita (2018-02-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

 

Przyjdź, dotknij i zobacz!

Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego.

Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres 

szczecin@woodandplay.pl lub zamowienia@woodandplay.pl

 


Nasze sklepy stacjonarne

Gorzów Wielkopolski   Szczecin

ul. Marcina Kasprzaka 13A (wjazd przez stację Shell)
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 510 956 767
email: gorzow@woodandplay.pl

tel. 514 846 093

ul. Floriana Krygiera 1 (dawniej Autostrada Poznańska 1)
71-001 Szczecin

tel. 500 593 605
email: szczecin@woodandplay.pl

tel. 797 682 911
tel. 572 657 833
tel. 914 894 065