• Drewutnia + schowek na narzędzia

Drewutnia ze schowkiem: Idealna dla osób które sezonują drewno dużo wcześniej Pomieści około 3m2 (nie kubicznych) drewna Do schowka zmieści się większość narzędzi ogorodowych Konstrukcja została zaimpregnowana cisnieniowo Instrukcja montażu i komplet okuć w komplecie

Niestety obecnie nie ma produktu na magazynie. Przepraszamy.
2970.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena dostawy 254
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 179
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 254
Zostaw telefon

Drewutnia z schowkiemto solidna, a zarazem funkcjonalna konstrukcja przeznaczona do składowania drzewa opałowego bądź kominkowego.Praktyczne pomieszczenie, które pozwoli Ci utrzymać narzędzia i akcesoria ogrodowe w należytym porządku.

Wymiary drewutni(szerokość x głębokość) - 150 x 90 cm

Wymiary schowka(szerokość x głębokość) - 150 x 90 cm

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

 Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

300 x 90 cm

Wypust dachu

23 cm

Wysokość

250 cm

Wymiary wewnętrzne

B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

B/d

Powierzchnia użytkowa drewutni

2,5 m2

Grubość deski w ścianach

16 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Sosna/ świerk

Impregnacja

Drewutnia - Pod ciśnieniem w kolorze zielono-oliwkowym, schowek nie impregnowany

Mocowanie do podłoża

W sposób nie narażający na bezpośredni kontakt z glebą i wilgocią

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia