• Domek narzędziowy R4 (180cm x 180cm)

Domek narzędziowy R4 to: Imprgenowana cisnieniowo konstrukcja Idealne miejsce na ogrodowy sprzęt Duża powierzchnia przechowywania 3,24m2 Zestaw śrub i instrukcja montażu w zestawie. Okienko

Pokrycie dachu
1350.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 220
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 220
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 344
Dostępność Mało

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek narzędziowy R4

Zapewne lubisz ład i porządek, ale co zrobić z panującym na działce chaosem? Pomoże Ci w tym wysokiej klasy domek narzędziowy R4. Ten impregnowany ciśnieniowo domek, zapewni bezpieczne przechowywanie Twoich sprzętów, takich jak: łopata, grabie, podkaszarka, a nawet rower! Dzięki powierzchni 3,24m2 zmieścisz i za pomocą zamka zabezpieczysz, wszystko do czego nie powinny mieć dostępu, nie powołane osoby (np.dzieci). Okienko wykonane z bezpiecznego tworzywa pleksi, pozwala rozświetlić wnętrze w słoneczne dni. Jeśli lubisz majsterkować, dzięki instrukcji montażu i kompletowi okuć szybko i łatwo postawisz go w swoim ogrodzie.

PDF DocumentInstrukcja montażu

 

Montaż

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiasy, gwoździe).
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 5h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym podłożem jest wylewka betonowa, kostka brukowa, bloczki. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

 

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja domku w której skład wchodzą gotowe elementy tj. ściany, podłoga, dach, drzwi.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

 

Dostępne dodatki:

 • Impregnat ochronny do drewna
 • Pokrycie dachu typu gont
 • Gwoździe papowe

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

180 x 180 cm

Wypust dachu

12 cm

Wysokość

209 cm

Wymiary wewnętrzne

176 x 176 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

170 cm

Powierzchnia użytkowa domku

3.09 m2

Taras

Brak

Wymiary tarasu

Nie dotyczy

Wymiar wejścia

74 x 165 cm

Okna

Tak jedno z tworzywa sztucznego

Wymiary okien

47 x 53 cm

Grubość deski w ścianach

16 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

CIśnieniowa w kolorze oliwkowo-zielonym

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia