• Domek Sylwia 600 x 600 + taras 200 x 600 i 200 x 500

Domek Sylwia. Jest to domek z balika 45mm z antresolą. Wykonany z drewna świerkowego czterostronnie struganego i suszonego. Duży taraz pozwoli na relaks w słoneczne dni.

Komplet orynnowania
Okiennice na drzwi i okna
Pokrycie dachu
Formy Dostawy Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie zalaeżnie od odległości
32100.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 45 dni
Cena dostawy 880
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 880
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 980
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Sylwia.

Przedstawiamy Państwu domek jakich mało. Domek wyposażono w trzy pomieszczenia oraz antresolę na której mogą bawić się i spać dzieci. Przy domku można postawić bardzo duży taras na którym wypoczniemy w słoneczne dni. Ściany domku składają się z balika 45 mm, wykonanego z drewna świerkowego. Dostęp światła słonecznego zapewnia 8 okien oraz przeszklone drzwi. 

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

600 x 600 + taras 200 x 600 oraz 200 x 500 cm

Wypust dachu

B/d

Wysokość

400 cm

Wymiary wewnętrzne

Pomieszczenie 1 570 x 310 cm

Pomieszczenie 2 570 x 250 cm

Antresola B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

228 cm

Powierzchnia użytkowa domku

31 m2

Taras

Tak

Wymiary tarasu

200 x 600 oraz 200 x 500

Wymiar wejścia

Drzwi wejściowe 160 x 196 cm

Drzwi do pomieszczeń 80 x 196 cm

Okna

8 szt.

Wymiary okien

4 okna 86 x 106 cm

1 okno 156 x 105 cm

2 okna 162 x 106 cm

1 okno 67 x 70 cm

Grubość deski w ścianach

45 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Brak

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia