• Domek Peter 3 x 3 + taras 3 x 1,5

Domek Peter. Piękny domek modułowy, który świetnie wkomponuje się w ogrodzie. Ażurowe wsporniki, wraz z ładnie wykończonymi okiennicami i barierakmi tarasu, są pięknymi detalami tego domku. Taras o głębokości 1,5 pomieści ławeczkę oraz stolik. Domek dostępny jest w sześciu rozmiarach.

Kolor impregnacji
Donica/-ce
Meble
5920.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 45 dni
Cena dostawy 450
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 450
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 980
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Peter.

Piękny domek oparty na konstrukcji modułowej. Malowniczo wygląda pomalowany w dwóch kolorach. Detale domku zostały wykonane z najwyższą starannością i prezentują się malowniczo w ogrodzie. Okno wyposażone jest w okiennicę która zapewni nam odrobinę prywatności kiedy tego potrzebujemy oraz ochroni podczas naszej nieobecności na działce.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

300 x 450 cm

Wypust dachu

B/d

Wysokość

270 cm

Wymiary wewnętrzne

B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

200 cm

Powierzchnia użytkowa domku

9 m2 + taras 4,5 m2

Taras

Tak

Wymiary tarasu

150 x 300 cm

Wymiar wejścia

100 x 184 cm

Okna

1 sztuka z okiennicą

Wymiary okien

59 x 72 cm

Grubość deski w ścianach

25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

B/d

Rodzaj fundamentu

Bloczki betonowe

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia