• Domek Joanna 520x720

Domek Joanna to domek o wym 5,2 x 7,2 m, z balika o grubości 44 mm, świetny jako domek na działkę jak i na ośrodek wypoczynkowy. Trzy okna z szybami zespolonymi zapewniają dostęp światła i izolację cieplną. Domek posiada 2 pomieszczenie które mozna dowolnie zaaranżować. Taras o pow 9m2 pozwoli się relaksować w słoneczny dzień.

Komplet orynnowania
Okiennice na drzwi i okna
Pokrycie dachu
Formy Dostawy Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie zalaeżnie od odległości
18300.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Odbiór sklep Gorzów 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Joanna.

Piękna budowla która może być postawiona na działce, ośrodku wypoczynkowym lub w ogrodzie jako miejsce do odpoczynku. Niezwykle przestronny taras o powierzchni 9m2 pozwoli nam odpocząć przy wspólnym grillu. Wchodząc do wnętrza widać pomieszczenie które można zaadoptować jako salon z aneksem kuchennym natomiast, w drugim pomieszczeniu jest miejsce gdzie, można umiejscowić sypialnię lub łazienkę. Naszą osłoną przed palącym słońcem lub zimnym deszczem będzie dach z desek o grubości 19 mm. Dwa okna rozświetlą duże pomieszczenie, a jedno okno w małym pomieszczeniu. Podłoga z desek 28 mm nie wymaga żadnej wykładziny bo, już sama w sobie pięknie komponuje się z domkiem. Domek nie wymaga żadnego pozwolenia na budowę a, jego gabaryty i brak stałego związku z gruntem, pozwala na wybudowanie go po zgłoszeniu w urzędzie, odpowiednim dla miejsca jego przeznaczenia.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE

 • Rozmiar zewnętrzny domku z tarasem: 520 x 720cm
 • Rozmiar wewnętrzny domku: 491 x 491 cm
 • Taras: 491 x 183 cm
 • powierzchnia podłogi: 18,9 + 5,3 + 10 m2
 • Grubość bala: 44 mm
 • Wysokość ściany: 207 cm
 • Wysokość w szczycie: 336 cm
 • Deska dachowa: 19 mm
 • Grubość podłogi: 28 mm
 • Wypust dachu: 183 cm
 • Drzwi: 1 x 800 x 1965 mm; 1 x 800 x 1965 mm
 • Okna: 2 x 865 x 1060 mm; 1 x 1625 x 1060 mm
 • Kąt dachu 25 st.

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia