• Domek Hubert 300x300

Domek Hubert to przyjazny domek który posłuzy nam żeby wstawić kanapę lub schować narzędzia ogrodowe. Grubość balika 28mm zastosowanego w ścianach doskonale oddaje jego jakość i solidność. Drzwi posiadają przeszklenie które dostarcza nam światła więcej niż przez samo okno. Domek z drewna suszonego wymaga impregnacji.

4790.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 574
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 574

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Hubert.

Zapraszamy do zapoznania się z niepozornym aczkolwiek bardzo pojemnym domkiem. Hubert chętnie będzie spełniać funkcję domku ogrodowego lub narzędziowego. Jego konstrukcja jest wykonana solidnie z świerkowych balików o grubości 28 mm. W jego wnętrzu znajduje się aż 7,5 m2 co pozwoli nam wstawić kanapę wypoczynkową  lub wiele narzędzi zapalonego ogrodnika. Domek jest wyposażony w jedno okno i drzwi z okienkiem a za dodatkową opłatą można otrzymać okno i drzwi z okiennicami które dodadzą więcej uroku Hubertowi.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

300 x 300 cm

Wypust dachu

20 cm

Wysokość

259 cm

Wymiary wewnętrzne

274 x 274 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

209 cm

Powierzchnia użytkowa domku

7,5 m2

Taras

Brak

Wymiary tarasu

Nie dotyczy

Wymiar wejścia

80 x 196 cm

Okna

1 szt.

Wymiary okien

86 x 106 cm

Grubość deski w ścianach

28 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Brak

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.    
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia