• Domek Hannah 500 x 600 + taras 571 x 240

Domek Hannah to bardzo okazały domek parterowy o powierzchni 26,9m2. Przeszklone drzwi nie są codziennością ale prezentują prawdziwą klase domku. Ściany wykonano z drewna świerkowego o grubości balika 44 mm.

16990.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 45 dni
Cena dostawy 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 574
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Hannah.

Okazały domek z jednym ogromnym pomieszczeniem o powierzchni 26,9 m2 . Okna i drzwi na jednej ścianie szczytowej pozwalają zaaranżować wnętrze na wiele sposobów. Grubość balika zastosowana w ścianach to aż 44 mm, dzięki temu w domku jest ciepło i przyjemnie. Na tarasie o wielkości 13,7 m2 na pewno pomieścisz wielu gości i rozpalisz grilla. Dach domku ochroni nas przed złą pogodą dzięki 19 milimetrowej desce a podłoga z desek o grubości 28 mm nie pozwoli byśmy kiedykolwiek zapadli się pod ziemię.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

600 x 750 cm

Wypust dachu

250 cm z przodu

Wysokość

309 cm

Wymiary wewnętrzne

571 x 471 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

231 cm

Powierzchnia użytkowa domku

26,9 m2

Taras

Tak

Wymiary tarasu

571 x 240 cm

Wymiar wejścia

160 x 196 cm

Okna

2 szt.

Wymiary okien

162 x 106 cm

Grubość deski w ścianach

44 mm

Podłoga w komplecie

Tak

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Brak

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.    
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia