• Domek Hannah 500 x 600 + Taras 571 x 240

Domek Hannah to bardzo okazały domek parterowy o powierzchni 26,9m2. Przeszklone drzwi nie są codziennością ale prezentują prawdziwą klase domku. Ściany wykonano z drewna świerkowego o grubości balika 44 mm.

Okiennice na drzwi i okna
Pokrycie dachu
Kurier cała Polska Transport do uzgodnienia
17300.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Odbiór sklep Gorzów 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Hannah.

Okazały domek z jednym ogromnym pomieszczeniem o powierzchni 26,9 m2 . Okna i drzwi na jednej ścianie szczytowej pozwalają zaaranżować wnętrze na wiele sposobów. Grubość balika zastosowana w ścianach to aż 44 mm, dzięki temu w domku jest ciepło i przyjemnie. Na tarasie o wielkości 13,7 m2 na pewno pomieścisz wielu gości i rozpalisz grilla. Dach domku ochroni nas przed złą pogodą dzięki 19 milimetrowej desce a podłoga z desek o grubości 28 mm nie pozwoli byśmy kiedykolwiek zapadli się pod ziemię.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE 

 • Rozmiar zewnętrzny domku z tarasem: 600 x 750 cm
 • Rozmiar wewnętrzny domku: 571 x 471 cm
 • Taras: 571 x 240 cm
 • Grubość bala: 44 mm
 • Wysokość ściany: 231 cm
 • Wysokość w szczycie: 309 cm
 • Powierzchnia dachu: 50 m2
 • Deska dachowa: 19 mm
 • Grubość podłogi: 28 mm
 • Wypust dachu: 250 cm
 • Powierzchnia podłogi: 26,9 m2
 • Drzwi: 1 x 1600 x 1965 mm
 • Okna: 2 x 1625 x 1060 mm

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia