• Domek Helena 220cm x 213cm

Domek narzędziowy Helena to: Imprgenowana cisnieniowo konstrukcja Idealne miejsce na ogrodowy sprzęt Duża powierzchnia przechowywania 4,69m2 Zestaw śrub i instrukcja montażu w zestawie. Okienko Podwójne drzwi

Pokrycie dachu
1570.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 252
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek narzędziowyHelena.

Szukasz narzędziówki która pomieści wszystko i jeszcze więcej? Helena jest właśnie dla Ciebie!

Ten impregnowany ciśnieniowo domek, w kolorze zielono oliwkowym, wkomponuje się w niemalże każdą aranżację ogrodu, czy działki. Solidnie wykonane elementy ścian i podłogi, zabezpieczą Twój arsenał ogrodnika. Dzięki podwójnym drzwiom, bez problemu schowasz kosiarkę lub rower, a praktyczne zamknięcie zabezpieczy wszystko przed dziećmi. Wykonane z bezpiecznego tworzywa pleksi okienko zapewni dostęp światła w słoneczne dni spędzane na działce. Kupując Helenę nie musisz się martwić o montaż. Dzięki instrukcji montażu i kompletowi potrzebnych okuć złożysz swoją Helenę w mgnieniu oka.

 

Wymiar domku:

 • wymiar w podstawie 220cm x 213 cm
 • wymiar po dachu 240cm x 233cm
 • wysokość 216cm

 

Montaż:

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiasy, gwoździe).
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 5h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym podłożem jest wylewka betonowa, kostka brukowa, bloczki. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja domku w której skład wchodzą gotowe elementy tj. ściany, podłoga, dach, drzwi.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

Dostępne dodatki:

 • Pokrycie dachowe typu gont
 • Impregnat ochronny do drewna w różnych kolorach
 • Gwoździe papowe

 

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl lub gorzow@woodandplay.pl

 

DANE TECHNICZNE  |  Domek Helena 220cm x 213cm
Wymiary podłoża ogólne 220 x 213 cm
Wypust dachu 7 cm
Wysokość 216 cm
Wymiary wewnętrzne 218 x 211 cm
Minimalna wysokość dachu wewnątrz 171 cm
Powierzchnia użytkowa domku 4,68 m
Taras Brak
Wymiary tarasu Nie dotyczy
Wymiar wejścia 149 x 169,5 cm
Okna 1 szt. z tworzywa sztucznego
Wymiary okien 52 x 46 cm
Grubość deski w ścianach 15 mm
Grubość deski na dachu 15 mm
Podłoga w komplecie Tak
Gatunek drewna Sosna
Impregnacja Ciśnieniowa w kolorze oliwkowo-zielonym
Dodatkowe informacje B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Bardzo prosty montaż, domek składa się praktycznie z samych gotowych elementów do których jest szczegółowa instrukcja
  składałem domek z przyjemnością.
  Z przyjemnością Polecam.
  Arek. (2018-02-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Godny polecenia domek, dużo miejsca które można praktycznie wykorzystać przez podwójne drzwi.
  Polecam.
  Bartek (2018-02-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia