• Buda dla kota ocieplana

Odręcznie wykonywana buda dla kota z dwucentrymetrowym ociepleniem. Grube solidne ściany i ergonomiczny otwór zapewnią bezpieczeństwo zrówno kotu jak i małemu pieskowi. Produkt dostępny tylko w całości wraz z pokryciem dachu.

380.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 149
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 149
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 206
Dostępność Mało

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Zimne dni to dla naszych pupili zawsze coś strasznego. Najbardziej cierpią koty które często chodzą swoimi ścieżkami, a także małe psy które biegając po przydomowym ogrodzie, nie zawsze są szybko usłyszane żeby otworzyć im drzwi.

Nasza buda wychodzi tym małym przyjaciołom na ratunek!

Zwierzątko może się schronić w "domku" ocieplonym styropianem o grubości 2 cm. Solidne ściany z deski 16mm nie poddadzą się silnym wiatrom, a niewielki otwór sprawi, że zwierzątko będzie czuło się bezpiecznie i przytulnie w swoim "gniazdku". Dach jest pokryty gontem bitumicznym, dzięki temu będzie chronić naszego czworonoga przed każdym deszczem i śniegiem. 

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia