• Altanka sześciokątna 3.0 (330cm x 330cm)

Altana 3.0 Sześciokątna to: Solidna konstrukcja z impregnowanego zanużeniowo drewna sosnowego Idealna na rodzinne spotkania Ozdobne kratki Ławeczki i stół w zestawie montowane na stałe Podłoga impregnowana ciśnieniowo Możliwość dokupienia pokrycia dachu gontem Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie

Pokrycie dachu
3450.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 360
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 574
Dostępność Średnia dostępność

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Altana sześciokątna 3.0 stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku i biesiadowania w plenerze. W całości wykonana jest z drewna sosnowego impregnowanego  specjalnym olejem do drewna firmy KORASIT. Zadaszenie wykonane jest z deski boazeryjnej . Wnętrze altany wyposażone jest w ławki i stół. Całość ustawiona jest na podłodze wykonanej z deski ryflowanej. Konstrukcja podłogi jest impregnowana metodą ciśnieniową. Poprzez solidność wykonania i konserwacji gwarantujemy wieloletni okres użytkowania.

 

PDF DocumentInstrukcja montażu

 

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja altanki z stołem i ławkami
 • Zestaw okuć do jej zmontowania

 

Dostępne dodatki:

 •  Gont bitumiczny jako pokrycie dachu.

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

B/d

Wypust dachu

B/d

Wysokość

B/d

Wymiary wewnętrzne

B/d

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

B/d

Powierzchnia użytkowa domku

B/d

Taras

B/d

Wymiary tarasu

B/d

Wymiar wejścia

B/d

Okna

B/d

Wymiary okien

B/d

Grubość deski w ścianach

B/d

Podłoga w komplecie

B/d

Gatunek drewna

B/d

Impregnacja

B/d

Mocowanie do podłoża

B/d

Dodatkowe informacje

B/d

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Cudowna!
  Świetnie się prezentuję na działce idealna na letni wypoczynek, troszkę ciasna kiedy ma pomieścić więcej niż 6 osób, ale za taką cenne nie mam co narzekać
  Katarzyna (2017-09-25)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia