• Altana "Marysia" 300x300 (słupy 9x9)

Altana 300 x 300 to: Solidna konstrukcja z impregnowanego ciśnieniowo drewna Idealna na rodzinne spotkania Duża powierzchnia użytkowa Ozdobne kratki Możliwość dokupienia pokrycia dachu gontem Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie Cena nie obejmuje podłogi

Mocowanie do podłoża
Podłoga
Pokrycie dachu
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
2781.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 298
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 199
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 298

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

 Marysia  to atrakcyjny produkt dla osób szukających prostej lecz ładnej altany w niewysokiej cenie. Konstrukcja altany została zaimpregnowana ciśnieniowo w kolorze oliwkowo-zielonym.Wykonana jest z solidnej kantówki o przekroju 9cm x 9cm, do której proponujemy zakup kotwy, dobranej w zależności od podłoża, do którego altana będzie przytwierdzana.

 

Czterospadowy dach chroni ulokowane pod nim meble przed opadami i słońcem.Za dodatkową opłatą, można pokryć gontem, aby zapewnić mu dłuższą żywotność oraz nieprzemakalność. Altana ma charakter otwarty i zpewnia wejście z każdej strony ale bez problemu można je dodatkowo przesłonić, wstawiając w wejścia dowolne Płoty z naszej oferty o szerokości 180cm.

 Do altany proponujemy również komplet mebli ogrodowych, dostępnych w zakładce Meble ogrodowe

 

 

PDF DocumentInstrukcja montażu

 

W zestawie znajduję się:

 • Konstrukkcja altany
 • Okucia montażowe
 • Całość jest bezpiecznie zapakowana na palecie transportowej.

 Dostępne dodatki:

 • Gont bitumiczny jako pokrycie dachu.
 • Kotwy mocujące do podłoża.
 • Podłoga drewniana impregnowana ciśnieniowo

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

 

 

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

300 x 300 cm

Wypust dachu

27 cm

Wysokość

270 cm

Wymiary wewnętrzne

282 x 282 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

203 cm

Powierzchnia użytkowa domku

7,952 cm2

Wymiar wejścia

180 x 186 cm

Podłoga w komplecie

Nie

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Ciśnieniowa

Mocowanie do podłoża

Brak, dostepne w kalkulatorze dodatków

Dodatkowe informacje

Za dodatkową opłatą można dobrać gont, opierzenia, zabudowę z płotów

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Super altanka. Miła obsługa sklepu. Polecam.
  Damian P. (2018-02-01)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia